ثبت برند آتلیه عکاسی،فیلمبرداری، ثبت رامند

ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

عکاسی یا آتلیه از دیر باز به صورت مغازه خدماتی در همه خیابانها و محله ها بوده و رفته رفته با آمدن نسل های جدید گوشی همراه و آشنایی با تکنیک عکاسی توسط دوربین های پیشرفته خیلی از مغازه عکاسی که به صورت سنتی کار می کردند یا تعطیل شدند یا اگر بر اساس همان دانش و تجربیات قبلی مانده باشن فقط در حد گرفتن عکس پرسنلی باقی ماندند.نسل جدید این حرفه با اقداماتی از قبیل ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری و این قبیل کارها و تبلیغات و برندینگ آن شما را تبدیل به یک چهره کاربلد می کند و سود آوری چندین برابری دارد.

اما در این میان ولع انسان به ثبت تصاویر با زرق و برق بیشتر و حرفه ای تر اما خاموش نشده . حالا که عکاسی به عنوان یک صنعت شناخته شده و منبع خوبی برای کسب درامد و سود است بهتر است ابدا ثبت برند انجام دهد و سپس با نام تجاری (برند) مختص به خودش کار کند.

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری مکانی هستند که به صورت تخصصی خدمات عکاسی را ارائه می دهند.با عکاسی بسیاری از مراسم عروسی و عقد، مراسم ترحیم یا مراسم نوزادی می توان مچ خاطره را گرفت نگذاشت در برود. پس این صنعت نه تنها با وجود گوشی های هوشمند ناتوان نشده بلکه بیشتر هم عرض اندام نشان میدهد. حالا با ثبت نام تجاری آتلیه می توانید هم جلوی سوء استفاده و تقلب را بگیرید و هم با یک نام مختصر و جذاب توسط مشتریان راضی و وفادار به دیگر افراد معرفی شوید و هم با یک نام مشخص که همان برند آتلیه شماست در عرصه تبلیغات هم حضور داشته باشید و راحتر شناخته شوید.

امروزه آتلیه ها کاملا تخصصی هم هستند که منبع درامد خوبی دارند، مثل: آتلیه کودک، آتلیه عکاسی صنعتی، آتلیه عروسی و ….
برای ثبت طرح صنعتی محصولی که تازه تولید شده و یا تغییراتی در تولیدش داشته که می توان آن را به عنوان طرح صنعتی ثبت کرد باید از عکس های جذاب و در زوایای مختلف عکاسی نمود یک عکاس تخصصی در زمینه صنعتی نیاز است و این مورد هم بازار کار خوبی را پیدا خواهد کرد.
مدارک ثبت برند آتلیه و فیلمبرداری:
۱- مدارک هویتی شخص (کپی شناسنامه و کارت ملی)
۲- مجوز یا جواز کسب عکاسی
۳- نمونه لوگو یا برند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *